Oby Bóg przez posługę Swojego Anioła udzielił mi tego cudownego węgla, którym mógłbym oczyścić języki wszystkich ludzi tak, jak kiedyś oczyszczone zostały usta Proroka!

• Dziś: wtorek, 30 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Mariana, Donaty, Tamary

Dzień Modlitwy Wynagradzającej i Pokuty za nadużycia duchownych.

Biskup Opolski – nawiązując do przeżywanego po raz trzeci w Polsce w piątek po Popielcu Dnia Modlitwy Wynagradzającej i Pokuty za nadużycia duchownych wobec małoletnich i ponawiając prośbę o modlitewne wynagrodzenie Bogu za grzechy kapłanów i osób konsekrowanych zawartą w liście pasterskim w ubiegłym roku – zaprasza wiernych do wspólnej z kapłanami modlitwy i udziału w przebłagalnym nabożeństwie Drodze Krzyżowej, które odprawimy w naszej parafii w najbliższy piątek 8 marca o godz. 17:00.