Chcę was zachęcić, żebyście unikali osób, które chętnie mówią o rzeczach śliskich, mogących splamić wyobraźnię, a także osób, które zajmują się tylko sprawami doczesnymi, a wcale nie myślą o Bogu.

• Dziś: piątek, 19 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Dzień skupienia dla narzeczonych.

Zapraszamy na dzień skupienia dla narzeczonych organizowany przy Parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Opolu (kaplica «Wieczernik» pod kościołem, wejście z tyłu kościoła od strony zakrystii) w sobotę 16 marca br. w godzinach od 10.00 do 14.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu – pip.opole.pl, w zakładce Rodzina. Dzień skupienia prowadzą ks. Daniel Leśniak (ojciec duchowny w WMSD w Opolu) i ks. Wojciech Kuzyszyn (wikariusz par. św. Apostołów Piotra i Pawła).