Przez nic innego nie staniemy się groźni dla szatana, jak tylko przez częste i godne przyjmowanie Komunii Świętej. Jak można nie być czystym, skoro przyjmuje się do serca Króla czystości?

• Dziś: piątek, 26 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Powróciły odnowione żyrandole

Zawieszono już 6 odnowionych żyrandoli w naszej świątyni!

Polecam wszystkim przyjrzeć się "nowym" żyrandolom!

Wszelkie datki na ten cel można składać Proboszczowi albo w czasie specjalnej kolekty dożynkowej 25.08.2019. Osoby, które chciałyby swoją ofiarę przekazać przelewem, mogą posłużyć się kontem Parafialnym - Numer rachunku bankowego parafii:

• 89 8890 1079 0007 7800 2006 0001

• Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Rogi 16 49-156 Gracze

Proszę też o uwzględnienie celu składanej darowizny, np. „Darowizna na cele kultu religijnego” - można wtedy darowiznę odliczyć od podatku