• Dziś: piątek, 13 grudnia 2019r. Okres kościelny: Okres Adwentu
  • Imieniny: Łucji, Otylii

W dniu 17 listopada 2019 r. zmarł ks. Jerzy Jarczak, lat 67

proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wierzbiu w dekanacie Skoroszyce.

Obraz:

Uroczystości żałobne:

Eksportacja w środę 20 listopada 2019 r. o godz. 18.00 we Wierzbiu

Pogrzeb w czwartek 21 listopada 2019 r. o godz. 11.00 we Wierzbiu

Polecajmy śp. ks. Jerzego Bożemu Miłosierdziu:

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Jerzy, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.