• Dziś: piątek, 13 grudnia 2019r. Okres kościelny: Okres Adwentu
  • Imieniny: Łucji, Otylii

Śp. ks. Jerzy Kowolik

Zmarł Kaplan naszej Diecezji

W dniu 29 listopada 2019 r. odszedł do wieczności śp. ks. Jerzy Kowolik, lat 83, emerytowany proboszcz parafii św. Stanisława w Naczęsławicach.
Eksportacja odbędzie się we wtorek 3 grudnia 2019 r. o godz. 16.00 w kościele pw. NMP Królowej Aniołów w Popielowie;
Pogrzeb – w środę 4 grudnia 2019 r. o godz. 11.00 w kościele pw. św. Stanisława w Naczęsławicach.
* * *
Polecajmy śp. ks. Jerzego Bożemu Miłosierdziu: Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Jerzy, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.