10. Festiwal Pozytywnych Wartości

Bieńkowice

Społeczność Szkoły Podstawowej w Bieńkowicach oraz współorganizatorzy gorąco zapraszają wszystkie dzieci i młodzież szkolną oraz osoby z niepełnosprawnością z województwa śląskiego i opolskiego do udziału w konkursach i aktywnościach 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Pozytywnych Wartości. Koncert finałowy odbędzie się 6 maja 2020 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Bieńkowicach. Myślą przewodnią tegorocznej edycji będą słowa św. Franciszka z Asyżu: „Panie, uczyń mnie narzędziem Twego pokoju”. Patronat honorowy nad tegoroczną edycją festiwalu objął m.in. Biskup Opolski Andrzej Czaja.