Większość chrześcijan lubi krytykować, oczerniać i potępiać. Jest to wada najbardziej dziś rozpowszechniona - wada, która wszędzie wprowadza bolesne rozdarcie i zamęt.

• Dziś: poniedziałek, 29 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Rity, Katarzyny, Bogusława

Narodowa Pielgrzymka do Rzymu.

Zapowiedź i zgłoszenia!

W niedzielę 17 maja br. odbędzie się Narodowa Pielgrzymka do Rzymu dla uczczenia 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Sekretariat Konferencji Episkopatu Polski jako organizator pielgrzymki informuje, że wszystkie pielgrzymki udające się w tych dniach do Rzymu powinny być wcześniej zgłoszone celem zagwarantowania grupom biletów wstępu na celebrację papieską w niedzielę 17 maja. W związku z tym prosimy o zgłoszenia grup parafialnych i ponadparafialnych, które będą w tym czasie pielgrzymować do Rzymu i mają zamiar wziąć udział w papieskiej celebrze. Zgłoszenia można dokonać mailowo lub telefonicznie w wydziale duszpasterskim (wd@diecezja.opole.pl; 77 44 32 130).