Większość chrześcijan lubi krytykować, oczerniać i potępiać. Jest to wada najbardziej dziś rozpowszechniona - wada, która wszędzie wprowadza bolesne rozdarcie i zamęt.

• Dziś: poniedziałek, 29 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Rity, Katarzyny, Bogusława

«Śladami Jezusa»

Wystawa multimedialna na Jasnej Górze

W imieniu pomysłodawców i organizatorów wystawy «Śladami Jezusa» serdecznie zapraszamy pielgrzymów indywidualnych i udających się grupowo na Jasną Górę do jej odwiedzenia. Będzie ona prezentowana w Częstochowie przy Sanktuarium Matki Boskiej Jasnogórskiej od 27 marca br. Multimedialna wystawa «Śladami Jezusa» przenosi zwiedzających do Jerozolimy z roku 33, przedstawiając historię Męki i Śmierci Jezusa z Nazaretu, a także rozwój chrześcijaństwa, jaki miał miejsce na przestrzeni ostatnich dwóch tysięcy lat.