Transmisje

Msza św. i nabożeństwa w Radiu Doxa

W szczególnym czasie walki z wirusem, kiedy wprowadzona została dyspensa ogólna zwalniająca z obowiązku osobistego uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej, diecezjalne Radio Doxa zachęca do duchowego udziału w transmitowanych Mszach św. i nabożeństwach. Przez cały Wielki Post, aż do odwołania, transmitowane będą każdego dnia Msze święte, Apel Jasnogórski i Koronka do Miłosierdzia Bożego, w piątki Droga Krzyżową, zaś w niedziele Gorzkie Żale. Zachęcamy do wspólnego trwania w modlitwie, a więcej szczegółów dotyczących dokładnych godzin emisji poniżej.

Transmisje Mszy świętych, Apelu Jasnogórskiego i Koronki do Miłosierdzia Bożego: od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – Msza św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia; 15:00 – Koronka z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia; 20:00 – Msza św. z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze (w intencji zatrzymania epidemii koronawirusa); 21:00 – Apel Jasnogórski; w soboty w godzinach: 7:00 – Msza św. z Katedry Opolskiej; 15:00 – Koronka z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia; 18:30 – Msza św. z Katedry Opolskiej; 21:00 – Apel Jasnogórski; niedziele w godzinach: 10:30 – Msza św. z Katedry Opolskiej; 15:00 – Koronka z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia; 18:30 – Msza św. z Katedry Opolskiej; 21:00 – Apel Jasnogórski. Droga Krzyżowa - transmisje w piątki o 17:45 z Katedry Opolskiej. Gorzkie Żale – transmisja w niedziele o 17:45 z Katedry Opolskiej. Przypominamy, że Radia Doxa można słuchać na częstotliwości 107,9 FM oraz dodatkowo na 87,8 FM (Racibórz), 89,6 FM (Kędzierzyn-Koźle), 96,7 FM (Nysa), a także na www.doxa.fm.