Trzeba by postawić tu teraz przed wami bezwstydną królową Jezebel, która przez swój nierząd zgubiła tyle dusz; ona sama powinna wam odmalować straszny, ponury i rozpaczliwy obraz mąk, jakie teraz ponosi w piekle i będzie ponosić na wieki.

• Dziś: piątek, 29 marca 2024r. Okres kościelny: Okres Świętego Triduum Paschalnego
  • Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Pielgrzymka Narodowa do Rzymu odwołana.

Sekretariat Konferencji Episkopatu Polski poinformował, że planowana na 17 maja Narodowa Pielgrzymka do Rzymu z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II z wiadomych przyczyn została odwołana. Nowy termin pielgrzymki zostanie ustalony ze Stolicą Apostolską.