Oby Bóg przez posługę Swojego Anioła udzielił mi tego cudownego węgla, którym mógłbym oczyścić języki wszystkich ludzi tak, jak kiedyś oczyszczone zostały usta Proroka!

• Dziś: wtorek, 30 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Mariana, Donaty, Tamary

Modlitwa w południe 25 marca.

Proszę... włącz się także!

• W odpowiedzi na Apel Papieża Franciszka, a za nim także Komunikat Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, prosimy, by jutro 25 marca, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego o godzinie 12.00 przy dźwięku dzwonów, we wszystkich kościołach kapłani odmówili Anioł Pański, modlitwę Ojcze nasz i 3 razy Zdrowaś Maryjo w intencji ustania epidemii, za chorych, za służby medyczne oraz za zmarłych.

• Należy do nich dołączyć następującą modlitwę: „Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła. O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen. Maryjo, Uzdrowicielko chorych i Matko nadziei, módl się za nami!”.

• Modlitwa_koronawirus.pdf