• Dziś: sobota, 20 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Uroczystości beatyfikacyjne Prymasa Tysiąclecia

7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00

Uroczystości beatyfikacyjne Prymasa Tysiąclecia

7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się uroczystość beatyfikacyjna Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski. W związku z informacją organizatorów uroczystości, prosimy o zgłoszenia wyjazdów parafialnych i indywidualnych na tę uroczystość z diecezji opolskiej z podaniem następujących danych: parafia lub stowarzyszenie organizujące wyjazd; zapotrzebowanie na karty wstępu dla księży, którzy wezmą udział w koncelebrze; liczba kart wstępu na plac celebry dla wiernych świeckich; liczba kart wstępu do sektora dla osób niepełnosprawnych; zapotrzebowanie na karty parkingowe dla autokarów (ewentualnie autokarów z osobami niepełnosprawnymi) i samochodów osobowych. Zgłoszenia można dokonać mailowo lub telefonicznie w wydziale duszpasterskim (wd@diecezja.opole.pl; 77 44 32 130).