Nie ma cnoty, która by nas czyniła miłymi Bogu bardziej niż czystość. I przeciwnie - żaden występek nie sprawia tyle radości złemu duchowi, co lubieżność.

• Dziś: środa, 24 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

25 wiernych w naszym Kosciele

Zmiana ilości wiernych w świątyniach

Z dniem 20.04.2020 (poniedziałek) zgodnie ze wskazaniami Ministerstwa Zdrowia, na każde 15 m2 Kościoła, przypada 1 wierny.

W naszym przypadku na 380 m2 przypada 25 wiernych.

Proszę więc, aby na Mszy św. wewnątrz Kościoła, były tylko osoby, które wpisały się na listę. Pozostali Uczestnicy pozostają na zewnątrz i nie wchodzą do Kościoła w czasie Mszy świętej.

Przypominam również o obowiązujących nas zasadach przebywania obok siebie (odpowiednia odległość, maseczki i rękawice)

W czasie Komunii św. Ksiądz wyjdzie na zewnątrz, aby udzielić Komunii świętej wiernym pod Kościołem. Przepraszam i proszę wszystkich o wyrozumiałość!