• Dziś: środa, 23 września 2020r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Tekli, Bogusława, Linusa

Męski Różaniec w Opolu.

Zaproszenie

W pierwszą sobotę lipca rozpocznie się w Opolu tegoroczny cykl modlitewnych spotkań mężczyzn, znany w Polsce jako Męski Różaniec. Realizowaliśmy go przez pięć pierwszych sobót miesiąca 2019 r. Pierwsze spotkanie rozpocznie się w sobotę 4 lipca o godz. 8.00 Mszą św. w katedrze opolskiej. Po Mszy św. przejście na schody kościoła Matki Bożej Bolesnej i św. Wojciecha i modlitwa różańcowa.