Kto popełnia grzech nieczysty, ten dopuszcza się swego rodzaju świętokradztwa, bo znieważa członki Chrystusowe i świątynię Ducha Świętego, jaką jest nasze ciało. Z tego choć w niewielkim stopniu można wywnioskować, jak wielką obrazę Bożą stanowi ten grzech i na jak wielkie zasługuje on kary.

• Dziś: czwartek, 28 marca 2024r. Okres kościelny: Okres Świętego Triduum Paschalnego
  • Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

UWGA - Cmentarze zamknięte!

PILNA WIADOMOŚĆ!

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Państwowym: w dniach 31.10 - sobota, 1.11 - niedziela i 2.11 - poniedziałek wszystkie Cmentarze będą zamknięte.

Proszę o respektowanie powyższego zakazu!

W naszym przypadku fizycznie jest to nie wykonalne:

• Przy Kościele – brak furtki wejściowej
  • Nowy Cmentarz – Firma budująca drogę uszkodziła Furtkę
  • Stary Cmentarz – brak ogrodzenia

Jednak to nie zwalnia nas z powyższego obowiązku;

Parafia nie ponosi odpowiedzialności za łamiących prawo