Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Rogi 16, 49-100 Niemodlin, Tel./Fax: 77-460 99 04, Mail:

  • Dziś: poniedziałek, 18 stycznia 2021r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Piotra, Małgorzaty

Choroba sprawia, że Celina nie panuje nad swoim ciałem! Pomocy!

Gorący apel do wszystkich Ludzi dobrej woli - pomóżmy wspólnie! Zbiórka na cel:Operacja wszczepienia stymulatora głębokich struktur mózgu.

https://www.siepomaga.pl/celina-gonsior?fbclid=IwAR3Z4oTxXf_Yxv6F9Cd19n6lcKK4XwwIa1mkwL0lMHFY0eIF5ChCo5ez11g

Obraz:

Wciąż pamiętam moją mamę pełną pogody ducha, którą cieszył najmniejszy drobiazg, dla której nie było rzeczy niemożliwych, a każdy nawet najtrudniejszy dzień, umiała zmienić w ten, który dobrze się wspomina. Dziś po tamtej kobiecie niemal nie pozostał żaden ślad, choroba Huntingtona sprawia, że stan jej zdrowia pogarsza się z każdym dniem, a ja nie mogę dłużej bezczynnie patrzeć na to, jak ją wyniszcza.  

Choroba postępuje, powoduje u mamy ruchy mimowolne, ma problemy z chodzeniem, mową, przełykaniem pokarmów. Patrzę na bezsilność mojej mamy, na to, że nie ma żadnego wpływu na to, co dzieje się z jej ciałem i tak bardzo chcę jej pomóc! Nie ma leku, który by mógł zatrzymać tę chorobę, jedynym ratunkiem jest kosztowna operacja wszczepienia stymulatora głębokich struktur mózgu. Wciąż potrafię marzyć, wyobrażać sobie, że mam przy sobie mamę taką samą, jak jeszcze kiedyś. Proszę, pomóż mi uratować moją ukochaną mamę!
Justyna - córka Celiny

Drodzy Parafianie! Drodzy nasi Goście! Sznowni Państwo!

Myślę, że choroba, wypadek może dotyczyć każdego z nas, Może to spotkać mnie i Ciebie. Czas Adwentu chyba jest wspaniałym czasem aby takim Ludziom jak Celina pomagać... Bardzo chciałbym, aby kolejna III niedziela Adwentu była rzeczywiście Niedzielą Radości dla Celiny i Jej Rodziny - Gaudete.

Wspaniałym gestem byłoby nasze wsparcie nie tylko modlitewne ale i materialne. Modlitwa wszystkim nam jest potrzebna. Ale dla Celiny - ze względu na czas potrzebna jest też pomoc materialna. Wykorzystajmy czas Adwentu...

Jesli sam nie możes pomóc materialnie - proszę opowiedz innym, napisz.

Od soboty 5 grudnia do następnej niedzieli w przedsionku w Kościele w Rogach możesz kupić stroik, możesz dołożyć swoją cegiełkę - niech to będzie rzeczywiście piekne nasze dzieło - pomoc Celinie. Myślę, że Celina bardzo nas potrzebuje...

Proboszcz Parafii - ks. Zbigniew Malinowski

https://www.siepomaga.pl/celina-gonsior

https://www.siepomaga.pl/celina-gonsior?fbclid=IwAR3Z4oTxXf_Yxv6F9Cd19n6lcKK4XwwIa1mkwL0lMHFY0eIF5ChCo5ez11g


Powrót do listy aktualności

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rogach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.