• Dziś: poniedziałek, 18 stycznia 2021r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Piotra, Małgorzaty

Kolęda 2020\2021

W związku z obostrzeniami - przypominam, ze nie będzie w tym roku tradycyjnej Kolędy - Wizyty Duszpasterskiej. Zgodnie z grafikiem zapraszam na Msze św. kolędowe za poszczególne Rodziny

28.12.20

Poniedziałek – święto św. Młodzianków, Męczenników.

16:00 Msza św.

Kolędowa za rodziny ze wsi Rogi

(Mikołajczyk, Heins, Kaczmarska, Krząstek, Nieckarz, Bednarz, Wasylik, Malinowski, Nieckarz, Włoch, Świerczyński, Michniowska, Domalewski, Wójcik, Domalewski, Brzęczek, Terlecka, Turek, Szeliga, Duda, Sitnik, Machcińska, Nieckarz)

29.12.20

Wtorek – piąty dzień oktawy narodzenia Pańskiego

Kolędowa za Rodziny ze wsi Rogi

(Lelek, Piekut, Bednarz, Świerk, Płatkowska, Jędrzejewska, Jagi, Burko, Łoziński, Niebylski, Misiorowska, Bieruta, Błasiak, Bartecki, Bandrowska, Zynder, Lampa, Bednarz, Szeliga, Głąb, Nieckarz, Andruchów, Domalewski, Nieckarz, Urban, Domalewska, Romańczukiewicz, Figurska, Kuźniak, Prochera, Mielnik, Dera, Toruński, Śnieżek, Nowak, Zieliński,)

30.12.20

Środa – szósty dzień oktawy narodzenia Pańskiego

16:00 Msza św.

Kolędowa za Rodziny ze wsi Góra i Mała Góra.

(Bachryj, Habiak, Habiak, Witek, Buczkowska, Nawarowski, Kochman, Kowalczyk, Mól, Bachryj, Adamczyk, Mesjasz, Magrel, Sakowski, Iszczenko, Jabłoński, Mikita, Pasierbek, Szczerba, Mrożek, Junik, Mesjasz, Giercuszkiewicz, Mesjasz, Mróz, Śnieżek, Wróbel, Książak, Gurazdowski, Giercuszkiewicz; Janik, Trzmielewska, Adamczyk, Zielińska, Jezierska, Kusiak, Łotocka, Król)

02.01.21

Pierwsza Sobota – dzień powszedni.

Kolędowa za Rodziny ze wsi Rutki

(Dobosz, Podolski, Bąk, Pochwat, Konwisarz, Szarek, Bandrowska, Bandrowska, Juszczyszyn, Juszczyszyn, Galla, Bandrowska, Mucha, Pociurko, Figurski, Bochaczyk, Dżaluk, Piątek, Szurgot, Dutkiewicz, Cendal, Szurgut)

04.01.21

Poniedziałek – dzień powszedni.

Kolędowa za Rodziny ze wsi Roszkowice

(Palica, Kuźnia, Kuźnia, Gajewski, Mielnik, Szurgut, Jadwiszczak, Mucharski, Amorgowicz, Kubas, Krząstek, Krząstek, Wąchała, Jastrzębska, Polański, Polański, Węgrzyn, Cybulski, Palica, Adamowski, Maciąg, Lepianka, Białowąs, Jezierski, Fiszer, Naściuk, Turowski, Turowski, Rodehau, Oleśków, Sikorska, Delinowski, Biela, Wilk, Wilk, Sądecki, Szmitowicz, Jamroży, Juzwa, Wajman,  Pawlus, Micun, Młot, Salera, Młot)

05.01.21

Wtorek – dzień powszedni.

Kolędowa za Rodziny ze wsi Tłustoręby

(Dec, Malarek, Toruński, Zając, Kopij, Łabuz, Skrzynkowski, Chmielewska, Łabuz, Maj, Babicz, Peno, Zych, Głąb, Naczyński, Żołędziowski, Pazio, Mrówczyński, Nawarowska, Starowiejska-Nowak, Smal, Lipka, Sobótka, Babicz, Gurazdowski, Picheta, Krząstek, Dec, Górska, Łucarz, Skaza, Tomalik, Siołkowski, Połowniak, Walicki, Gurazdowski, Nogawka, Kowalczyk, Jackiewicz, Gonsior, Kupczak, Gurazdowski, Gągorowski, Radziewicz, Łabuz)

07.01.21

Czwartek – dzień powszedni.

16:00 Msza św.

Kolędowa za rodziny ze wsi Tarnica

(Nowak-Richter, Szumal, Sałamacha, Augustyniak, Augustyniak, Drożdż, Mazurkiewicz, Gurazdowski, Wróblewski, Chmielewski, Lach, Rynkiewicz, Witos, Iszczenko, Arcab, Pierzga, Muszalska, Szustak, Rygał, Walczak, Wąchała, Bieniecki, Staśkiewicz, Łabuz)