• Dziś: wtorek, 25 stycznia 2022r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry

Szlachetna Paczka

Pilnie poszukiwani wolontariusze!

Dobiega końca rekrutacja Liderów i Wolontariuszy do nadchodącej edycji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w jednym z największych programów pomocowych w Polsce proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.superw.pl najpóźniej do końca września.

Obecnie brakuje jeszcze blisko 300 wolontariuszy, aby przeprowadzić akcję w podobnej skali, jak w ubiegłych latach.. Aby zostać wolontariuszem należy mieć ukończone 18 lat. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.szlachetnapaczka.pl oraz www.akademiaprzyszlosci.org.pl