Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Rogi 16, 49-100 Niemodlin, Tel./Fax: 77-460 99 04, Mail:

  • Dziś: wtorek, 25 stycznia 2022r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry

Kolęda 2021/2022

Uwaga - nie będzie tradycyjnej kolędy!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, po konsultacji z Radą Biskupią, która obradowała we wtorek 7 grudnia, oraz Konferencją Dziekanów, która odbyła się w trybie zdalnym w czwartek 9 grudnia o godz. 15.00, Biskup Opolski wydał decyzję dotyczącą zbliżających się odwiedzin duszpasterskich.

W związku z tym przesyłam Dekret Biskupa Opolskiego o odwiedzinach duszpasterskich w 2022 roku. Jego zasadniczym postanowieniem jest ponowne odwołanie tradycyjnej formy odwiedzin duszpasterskich w okresie bożonarodzeniowym na terenie naszej diecezji, przy jednoczesnym zobowiązaniu duszpasterzy do zastąpienia jej innymi inicjatywami duszpasterskimi, które pozwolą podtrzymać w wiernych przekonanie, że w trudnym czasie pandemii duszpasterze ich nie opuszczą, lecz jako szafarze Bożego błogosławieństwa, będą blisko nich w dobrej i złej doli. 


Powrót do listy aktualności

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rogach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.