Chcę was zachęcić, żebyście unikali osób, które chętnie mówią o rzeczach śliskich, mogących splamić wyobraźnię, a także osób, które zajmują się tylko sprawami doczesnymi, a wcale nie myślą o Bogu.

• Dziś: piątek, 19 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Spotkanie Biskupa Opolskiego z pracującymi za granicą i ich rodzinami.

Ks. Biskup serdecznie zaprasza

Biskup Opolski serdecznie zaprasza na doroczne spotkanie modlitewne dla wszystkich pracujących na co dzień za granicą, czyli tzw. emigrantów zarobkowych oraz ich rodzin.

Spotkanie dobędzie się w Święto Świętych Młodzianków 28 grudnia w Sanktuarium św. Józefa w Jemielnicy. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.00.