Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Rogi 16, 49-100 Niemodlin, Tel./Fax: 77-460 99 04, Mail:

  • Dziś: wtorek, 25 stycznia 2022r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Pawła, Miłosza, Elwiry

Warsztaty muzyczno-liturgiczne.

Zgłoszenia do 15 stycznia.

Diecezjalny Duszpasterz Muzyków Kościelnych, ks. Piotr Kierpal, zaprasza na warsztaty muzyczno-liturgiczne, które odbędą się w dniach od 21 do 23 stycznia 2022 roku przy parafii Miłosierdzia Bożego w Prudniku. Zaproszenie skierowane jest do organistów, chórów, zespołów śpiewaczych, instrumentalistów, kapłanów, sióstr zakonnych i indywidualnych osób.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 150 zł. W programie: wykłady z emisji głosu, rozczytywanie kolęd na chór mieszany i orkiestrę. Zwieńczeniem warsztatów będzie niedzielna Msza święta, po której nastąpi koncert kolęd w wykonaniu uczestników warsztatów.

Prowadzącymi będą: Agnieszka Franków-Żelazny (Wrocław), ks. Piotr Kierpal (Stare Budkowice), Rafał Maciejewski (Warszawa), ks. Mateusz Mandalka (Prudnik), Urszula Rogala (Warszawa). Zapisy potrwają do 15 stycznia 2022 roku. Więcej informacji na stronie: www.misericordiasprudnik.pl.


Powrót do listy aktualności

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rogach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.