Przez nic innego nie staniemy się groźni dla szatana, jak tylko przez częste i godne przyjmowanie Komunii Świętej. Jak można nie być czystym, skoro przyjmuje się do serca Króla czystości?

• Dziś: piątek, 26 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Komunikat Przewodniczącego KEP.

Pilne

W załącznikach: Komunikat abp. Stanisława Gądeckiego, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, oraz stanowisko Rady Stałej KEP wobec działań Jana Pawła II odnoszących się do przestępstw seksualnych wobec małoletnich, o którym abp Stanisław Gądecki wspomina w swoim Komunikacie.

D2_Stanowisko_Rady_Stalej_KEP.pdf

D1_Komunikat_Przewodniczącego_KEP.pdf