Budynek naszego kościoła
Zazdrość opluwa swoim jadem najlepsze nawet uczynki. Gdyby przynajmniej grzech zazdrości wymarł razem z faryzeuszami! Niestety - zapuścił on bardzo głębokie korzenie; korzenie, których nikt nie potrafi wyrwać z ludzkich serc!
św. Jan Maria Vianney
BanerBanerBanerBanerBaner

• Dziś: poniedziałek, 26 lutego 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkiego Postu
  • Imieniny: Mirosława, Aleksandra

Komunikat Przewodniczącego KEP.

Pilne

W załącznikach: Komunikat abp. Stanisława Gądeckiego, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, oraz stanowisko Rady Stałej KEP wobec działań Jana Pawła II odnoszących się do przestępstw seksualnych wobec małoletnich, o którym abp Stanisław Gądecki wspomina w swoim Komunikacie.

D2_Stanowisko_Rady_Stalej_KEP.pdf

D1_Komunikat_Przewodniczącego_KEP.pdf