Oby Bóg przez posługę Swojego Anioła udzielił mi tego cudownego węgla, którym mógłbym oczyścić języki wszystkich ludzi tak, jak kiedyś oczyszczone zostały usta Proroka!

• Dziś: wtorek, 30 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Mariana, Donaty, Tamary

Jesienne spotkania misyjne.

Wzorem lat ubiegłych, duszpasterstwo misyjne zaprasza na jesienne spotkania misyjne. Zaproszenie kieruje w stronę Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach (kapłanów, sióstr zakonnych, alumnów, animatorów misyjnych, katechetów i wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu). Spotkania odbędą się w następujących terminach i miejscach: 6 października (sobota) – Racibórz (klasztor Annuntiata, ul. Starowiejska 152); 13 października (sobota) – Opole (parafia św. Piotra i Pawła); 20 października (sobota) – Kluczbork (parafia MB Wspomożenia Wiernych) i 27 października (sobota) – Nysa (bazylika). Początek spotkań o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30.