• Dziś: sobota, 20 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

Warsztaty dla parafialnych zespołów medialnych.

Zgłoszenia!

Wydział Duszpasterski organizuje cztery sobotnie spotkania warsztatowe dla świeckich, którzy chcieliby podjąć posługę medialną na rzecz parafii i ruchów katolickich. Zachęcamy duszpasterzy do zaproponowania młodszym członkom Parafialnych Rad Duszpasterskich lub najstarszym spośród ministrantów / Dzieci Maryi udziału w warsztatach i w konsekwencji prowadzenia parafialnych profili w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Snapchat). Warsztaty odbędą się w Opolu w terminach: 20 października, 3 listopada, 17 listopada, 1 grudnia (od godz. 10:00 do 16:00). Pierwsze trzy spotkania odbędą się w Dolnej Auli Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego przy ul. Drzymały 1c. Ostatnie (czwarte) spotkanie odbędzie się w auli Domu Katechetycznego przy pl. Katedralnym. Każda warsztatowa sobota rozpoczynać się będzie o godz. 10:00, a kończyć ok. 16:00. Całościowy koszt to 200 zł (22 godziny zajęć + obiady + kawa/herbata + udział w kosztach korzystania z pomieszczeń). Zapisy przyjmuje i szczegółowych informacji udziela ks. Mateusz (e-mail: m.buczma@diecezja.opole.pl). Limit miejsc wynosi 60 osób.