Zapytacie mnie, czy możliwe jest nieustanne wznoszenie serca ku Bogu? Ależ nic łatwiejszego! Myślcie o Bogu od czasu do czasu w trakcie pracy, wzbudzajcie akty miłości, upokarzajcie się, budźcie w sobie ufność, przypominając sobie, że Bóg mimo waszej nędzy nie tylko nie zapomina o was, ale jeszcze hojnie obdarza was łaskami.

• Dziś: sobota, 27 lipca 2024r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Lilii, Julii, Natalii

Bieżące Intencje Mszalne

Aktualne informacje o bieżących intencjach mszalnych w naszej parafii.

21.07.24 XVI Niedziela Zwykła.

•  Kolekta Parafialna na bieżące potrzeby Parafii.
  • 8:00 Msza św.: W intencji Piotra Pawlus z okazji 9 urodzin.
  • 11:00 Suma: W intencji Angeliki i Marcina Gogłuska w 1 rocznicę ślubu.

22.07.24 Poniedziałek – wspomn. Św. Marii Magdaleny.

• 17:00 Msza św.: Za † Stefanię Chmielewską w 3 rocznicę śmierci i za †† z rodziny oraz za †† z rodzin: Szóstka, Adamski, Gortowski, Jackiewicz, Salata, Mendyk i Smal.
  • 18:00 Msza św.: Za † Małgorzatę Jastrzębską od Bożeny i Mateusza Jankowskich z dziećmi ze Szczepanowa

23.07.24 Wtorek – św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

• 17:00 Msza św.: W int. wnuków: Zofii i Maksymiliana Piekut oraz za Antoniego i Szymona Nieckarz.
  • 18:00 Msza św.: Za † Władysławę Giercuszkiewicz od rodziny Jolanty i Andrzeja Śnieżek z Gór, o łaskę życia Wiecznego.

24.07.24 Środa – wspomn. Św. Kingi

• 10:15 Parking Mobline Centrum Badań  (Badania tętnic kończyn dolnych i aorty, Badanie gęstości Kości i Osteoporozy, Spirometria wydolnosci płuc, Zakwaszania)
  • 17:00 Msza św.: Za † Babcię Władysławę Giercuszkiwicz od wnukaTomasza z żoną Kamilą i dziecmi.
  • 18:00 Msza św.: Za † Małgorzatę Jastrzębską od współpracowników Hitpolu siostry Doroty Tybon ze Szczepanowa

25.07.24 Czwartek – wspomn. Św. Jakuba Apostoła.      25/26 Trawa

• 17:00 Msza św.: Za † ojca Bogdana Trzmielewskiego, za †† z rodziny Trzmielewski, Kusz, Bernacki, Nosek, Syguła, Włodarczyk oraz za † Pelagię Węglowską.
  • 18:00 Msza św.: Za † Małgorzatę Jastrzębską od Rodziny Palińskich.

26.07.24 Piątek – wspomnienie św. Anny, Matki Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki diecezji opolskiej.

• 17:00 Msza św.: Za mieszkańców Tłustorąb z okazji święta patronalnego, św. Anny
  • 18:00 Msza św.: Za † babcię Władysławę Giercuszkiewicz od wnuczka Grzegorza z Rodziną.

27.07.24 Sobota – wspomnienie św. Joachima.

• 17:00 Msza św.: W intencji Zofii i Jana Łozińskich z okazji 50 rocznicy ślubu.
  • 18:00 Msza św. Niedzielna: Za †† z rodziny Żołędziowski, Naczyński, Szpyrka i Włodarczyk.

28.07.24 XVII Niedziela Zwykła.

•  (Po Mszach św.: Błogosławieństwo pojazdów i kierowców)
  •  Kolekta na potrzeby Parafii.
  •  Puszka po Mszy św. to ofiary Kierowców dla Misjonarzy
  • 8:00 Msza św.: O zdrowie i Boże Błogosławieństwo w rodzinie Gurazdowskich z Gór.
  • 11:00 Suma: Za zmarłych z rodziny Nowak i Starowiejskich.
  • Skorogoszcz Uroczystość Odpustowa - św. Jakuba
  • 16:00 Tłustoręby Nabożeństwo ku czci św. Anny za Mieszkańców Tłustorąb i ich Gości