Aby zachować czystość, trzeba godnie przystępować do Sakramentów Świętych. Kto często i pobożnie czerpie z tych zdrojów Zbawiciela, ten z łatwością utrzyma tę piękną cnotę.

• Dziś: czwartek, 25 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Marka, Jarosława, Wasyla

Sprzątanie Kościoła - Dyżury Parafian

Dyżury Rodzin naszej Parafii - kolejność do Sprzątania. Uwaga - możliwe zamiany we własnym zakresie.

20.04.24. Zofia Bednarz, Anna Nieckarz, Justyna Kaczmarska, Maria Mikołajczyk.

27.04.24. Danuta Lelek, Milena Piekut, Joanna Bednarz, Joanna Świerk.

04.05.24. Paulina Płatkowska, Anna Jędrzejewska, Jolanta Buro,  Elżbieta Niebylska.

11.05.24. Sprzątanie przed I Komunią Św. i Rocznicą I Komunii – Rodzice.

18.05.24.  Brzózki do Kościoła! (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego).Robert Bieruta, Jadwiga Błasiak, Urszula Bartecka, Piotr Bartecki.

25.05.24. Anna Zynder, Maria Lampa, Renata Bednarz, Irena Szeliga.

29.05.24. Sprzątanie przed Uroczystością Bożego Ciała:

KościółGóra i Mała Góra; Wokół KościołaTłustoręby.

Ołtarze: 1) Rogi; 2) Tarnica; 3) Roszkowice; 4) Rutki.

01.06.24. Edyta Głąb, Janina Andruchów, Alicja Domalewska,Maria Romańczukiewicz.

08.06.24. Stanisław Figurski, Jacek Kuźniak, Daniel Skrzypa, Bernard Mielnik.

15.06.24. Grzegorz Dera, Arkadiusz Śnieżek, Zbigniew Nowak, Jan Zieliński.