Budynek naszego kościoła
Żeby wam dać należyte pojęcie o pysze, trzeba by za pozwoleniem Boga wydobyć z przepaści Lucyfera i postawić go na moim miejscu, żeby on sam przedstawił wam grozę tego grzechu i pokazał, jakie dobra niebieskie za jego sprawą utracił i jakie nieszczęścia na siebie ściągnął.
św. Jan Maria Vianney
BanerBanerBanerBanerBaner

• Dziś: poniedziałek, 30 stycznia 2023r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

Organiści

W naszej Parafii nie mamy zatrudnionego na stałe Organisty, ale posługują nam Panowie:

• Pan Grzegorz (Góra) – Niedziela Msza św. poranna
  • Pan Waldemar (Roszkowice) – Niedziela Suma

Organistę zamawiamy indywidualnie, według własnego uznania. Obecnie w niedzielę Panowie grają wg powyższego podziału i myślę, że wypadałoby osobiście podziękować. Na szczególne okazje rodzinne, jubileuszowe wcześniej się umówić i odpowiednio podziękować.

W Parafii nie ma żadnego cennika (także na posługę Organisty)