• Dziś: czwartek, 18 kwietnia 2024r. Okres kościelny: Okres Wielkanocny
  • Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

Rekolekcje powołaniowe w seminarium.

W dniach 29-31 marca 2019 r. w opolskim seminarium odbędą się rekolekcje powołaniowe pod hasłem «Tajemnica». Mają one na celu pomoc młodym mężczyznom w rozeznaniu powołania i pokazanie jak wygląda codzienne życie w seminarium. Rekolekcje te są skierowane do tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów oraz osób, które już zdały maturę.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.seminarium.opole.pl.