• Dziś: poniedziałek, 18 stycznia 2021r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Piotra, Małgorzaty

Śp. ks. dr Zygmunt Nabzdyk

Obraz:

W niedzielę (22.11.2020 r.) zmarł ks. dr Zygmunt Nabzdyk (90 l.) - kapelan Jego Świątobliwości. Emerytowany wykładowca, prefekt Wyższego Seminarium Duchownego. Był m.in. seminaryjnym ojcem duchownym, sędzią Sądu Diecezji Opolskiej, diecezjalnym ojcem duchownym, dyrektorem Domu Studiów w Opolu.

• Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 28 listopada 2020 r. o godz. 13:00 w kościele parafialnym św. Michała Archanioła w Prudniku.

Polecajmy śp. ks. Zygmunta Bożemu Miłosierdziu: Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Zygmunt którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.