Budynek naszego kościoła
Pamiętajcie - wy, ludzie wierzący - że jeśli nie macie miłości, to jesteście obłudnikami i nigdy nie będziecie oglądali Boga w niebie. Choćbyście cały swój majątek porozdawali na jałmużny, choćbyście każdego dnia byli na Mszy Świętej i przyjmowali Komunię Świętą - bez tej cnoty nie traficie do nieba.
św. Jan Maria Vianney
BanerBanerBanerBanerBaner

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Rogi 16, 49-100 Niemodlin, Tel./Fax: 77-460 99 04, Mail:

  • Dziś: niedziela, 1 października 2023r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

Orszak Trzech Króli.

Serdecznie zapraszam do udziału w Orszaku Trzech Króli, który przemaszeruje ulicami Opola w piątek 6 stycznia 2023 r.

O godz. 14.30 zbiórka na parkingu przed Narodowym Centrum Polskiej Piosenki (ul. Piastowska 14A). O godz. 15.00 wymarsz Orszaku, który przejdzie ulicami: Barlickiego, Piastowską, Zamkową, Plac Wolności i Ozimską.

Następnie na placu św. Jana Pawła II pokłon Trzech Króli oraz wspólne śpiewanie kolęd. Hasło tegorocznego orszaku brzmi: „Niechaj prowadzi nas gwiazda”. Szczegółowe informacje www.wk.diecezja.opole.pl


Powrót do listy aktualności

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Rogach umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.