Budynek naszego kościoła
Żeby wam dać należyte pojęcie o pysze, trzeba by za pozwoleniem Boga wydobyć z przepaści Lucyfera i postawić go na moim miejscu, żeby on sam przedstawił wam grozę tego grzechu i pokazał, jakie dobra niebieskie za jego sprawą utracił i jakie nieszczęścia na siebie ściągnął.
św. Jan Maria Vianney
BanerBanerBanerBanerBaner

• Dziś: poniedziałek, 30 stycznia 2023r. Okres kościelny: Okres zwykły
  • Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

«Wigilia bez Granic»

Niedziela, 23 grudnia 2018r.

Rekolekcje Rodzinne w sercu Ziemi Kłodzkiej

środa, 28 listopada 2018r.

Zapraszamy na rekolekcje rodzinne łączące zimowy wypoczynek w sercu Ziemi Kłodzkiej z warsztatami weekendowymi.

Rekolekcje dla rolniczek.

Remont małżeński 2018.