Dnia 6 marca rozpoczynamy okres Wielkiego Postu.

Czwartek, 28 lutego 2019r.

Msza Święta w Środę Popielcową tradycyjnie już o godz. 18:00, aby każdy miał okazję do udziału.

Ładowarka.

Wtorek, 26 lutego 2019r.

Spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej na Górze św. Anny.

«Wigilia bez Granic»

Niedziela, 23 grudnia 2018r.

Rekolekcje Rodzinne w sercu Ziemi Kłodzkiej

środa, 28 listopada 2018r.

Zapraszamy na rekolekcje rodzinne łączące zimowy wypoczynek w sercu Ziemi Kłodzkiej z warsztatami weekendowymi.